محل تبلیغات شما

در طول فصل تعطیلات ، افکار گرم را به یکدیگر می فرستیم و بیشتر درباره کسانی که نمی توانند از خود مراقبت کنند ، فکر می کنیم. به نظر می رسد اکنون سیاره ما می تواند از یک دست یاری استفاده کند. با الهام از زیبایی های دریاها و اقیانوس های ما مجموعه ای از هدایا را با بسته بندی هایی با دقت انتخاب شده تولید شده از زباله های اقیانوس و مواد گیاهی مستقر در گیاهان ایجاد کرده ایم تا بتوانید عزیزانتان را خوشحال کنید ، ضمن اینکه سیاره ما را نیز خوشحال می کنیم! این هنرمند مجموعه هدیه Klāvs Loris امسال اقیانوس ها ، دریاها ، رودخانه ها و دریاچه ها را به عنوان گردش خون سیاره ما می بیند ، عظمت و شکنندگی آن الهام بخش نقاشی های این مجموعه است. امیدواریم که گفتگو با نقاش به شما الهام بخش باشد که در این فصل تعطیلات نیز خوب عمل کنید!

عشق اقیانوس ، بسته بندی سازگار با محیط زیست
نسخه محدود مجموعه هدیه OCEAN LOVE از زباله های بازیافت شده اقیانوس و محلول بسته بندی گیاهان استفاده می کند

رابطه شما با آب چیست؟

من یک آکواریوم هستم که توسط آب بزرگ شده ام. در حومه شهر آزادی و اعتماد بیشتری از والدین داشتیم ، بنابراین تابستان ها را با دوستان خودم در شنا در رودخانه می گذراندم. هنوز روزی را به یاد می آورم که در سن 9 سالگی ، ما برای ایمنی قطعاتی از لاستیک فوم را گرفتیم و در رودخانه داگاوا شنا کردیم. بعداً هنگام بازدید از خواهرم در استرالیا عاشق اقیانوس شدم. ما صبح کریسمس به گشت و گذار رفتیم . امواج بزرگ ، آب شفاف و احساس شدید آزادی!

از کجا الهام بخش این اثر هنری OCEAN LOVE بودید؟

ایستم اقیانوس ، عظمت و شکنندگی آن - این چیزها با من بسیار طنین انداز است. پالت رنگ و مواد فرایند و پیشرفت کار را دیکته می کرد. خود روند خلاق و عدم اطمینان در مورد اینکه نتیجه چه خواهد بود ، الهام بخش بزرگی برای من است. این مانند یک باستان شناس است که لایه های ماسه ای را با دقت از روی گلدان های گلدان عتیقه در زمین تمیز می کند ، که هنوز کل شهر عتیقه را که زیر پایشان قرار دارد ، نمی داند. با نقاشی من مشابه است - من هیچ وقت نمی دانم این روند چه نتیجه ای خواهد داشت. شاید پرده از شخصیت پردازی بردارد. شاید یک جسم ، برخی از فضا ، یا شاید نتیجه یک انتزاع باشد. در طی فرایند خلاقیت ، من دائماً با تکنیک ها و مواد مختلفی مانند روغن ، آکریلیک ، پولیش کف و رنگدانهای خشک نساجی زمان شوروی آزمایش می کنم. این روند مانند یک فعالیت بدنی یا رقص آیینی است که من دائماً در اطراف نقاشی های با فرمت بزرگ حرکت می کنم ، لایه هایی را با دست و اشیاء مختلف به کار می برم ، آنها را با پارچه های آغشته به رنگ ، "شلاق" می کنم ، با یک ساندویچ آسیاب می کنم ، اضافه می کنم نوار چسب و لاکی پارچه های خیس شده که بعداً با برخی از لایه های نقاشی کنار می آیند ، سطح خشن ایجاد می کنند.

آثار هنری مجموعه هدیه ما چه چیزی را برای شما نشان می دهد؟

اقیانوس مانند دنیای موازی با این جهان در روی زمین است. و همان است - رنگارنگ ، پویا و پیچیده. اینها افکاری بود که من هنگام کار روی این نقاشی داشتم. بنابراین از بعضی جهات مانند کارت پستال از دنیای دیگر است.

چه چیزی شما را در دنیای ما نگران می کند؟

به طور کلی ، حدس می زنم که آنها همان مواردی هستند که بسیاری دیگر را نگران می کنند - تخریب ایستم ، بازی های قدرت ی و خشونت. اخیراً بیشتر و بیشتر در مورد میزان اطلاعاتی که مصرف می کنیم فکر می کنم و نمی دانم چه چیزی واقعی است و چه چیزی نیست ، و اینکه و چگونه واکنش نشان می دهم.

آلودگی اقیانوس چگونه شما را حس می کند؟

البته این بسیار غم انگیز و فاجعه بار است ، اما من سعی می کنم به عقب برگردم و از منظر دیگری به آن نگاه کنم. من آن را یک روند طبیعی توسعه انسانی می دانم. مثل یک کودک از اسباب بازی هایشان ، هنوز فاز کودکی از آن خارج نشده ایم. از زمان انقلاب صنعتی و کشف پلاستیک ، یک دوره نسبتاً کم در مقایسه با تاریخ بشر گذشته است. من فکر می کنم انسان به آرامی شروع به بیدار شدن می کند و می داند که ما باید کاری را انجام دهیم.

در این دنیای سریع ، صلح را کجا می یابید؟

من آن را در حالی که با دوستان یا خانواده در طبیعت هستم یا فقط از مکالمه های طولانی در اطراف میز شام لذت می برم ، پیدا می کنم. گوش دادن به موسیقی و پخش موسیقی واقعا مرا آرام می کند. می دانم که عجیب به نظر می رسد اما بازی ریف های گیتار بلند و سنگین و همچنین ف و بلوز باعث آرامش من می شود.

مراسم روزانه شما چیست؟

قهوه ، یک دوز تازه از اطلاعات ، طنز و چیزهای شیرین است.

قدمهای کوچک شما برای رسیدن به دنیای بهتر چیست؟

من در جستجوی دنیای بهتر از خودم شروع می کنم. من سعی می کنم خودم را به طور مداوم در زمینه های مختلف آموزش و ارتقاء دهم. من فکر می کنم که رشد جسمی و فکری باعث می شود ما انسانهای بهتر و اخلاقی قوی تری داشته باشیم که توانایی کمک به دیگران را دارند. وقتی صحبت از افراد دیگر می شود ، من همیشه سعی می کنم بهترین طرف آنها را ببینم و با صدای بلند آنها را تعریف کنم. اخلاص واقعی و شخصیت فروتنانه باعث می شود اتفاقات عالی رخ دهد.

MADARA آرایشی و بهداشتی KlāvsLoris
کریسمس را جشن می گیرید؟ نظر شما در مورد فصل هدیه چیست؟

چگونه نمی توان کریسمس را جشن گرفت؟ شیرینی زنجفیلی و نارنگی شما را کامل می کند! برای من ، این تعطیلات همیشه در مورد خانواده و کنار هم بودن بوده است ، در مورد آشپزی در حالی که مکالمه های طولانی دارند. وقتی هدیه می آید فکر می کنم واقعاً به سنت خانواده بستگی دارد. اگر خانواده شما این سنت را دارند ، اشکالی ندارد. انجام دهید! همه را خوشحال کنید! اگر خانواده شما این سنت را ندارند ، خوب است ، زیرا کریسمس در مورد هدایا نیست! مهمترین چیز ژست تمایل به خوشحال کردن دیگران و تحقق در چشمانشان است. جالب ترین هدیه ای که اغلب می گیرم جوراب است. اما همچنین بهترین و مفیدترین هدیه تا کنون است ، زیرا چه کسی زمان رفتن و خرید جوراب را دارد؟

آیا در کارهای روزمره از مواد آرایشی استفاده می کنید؟ ما فقط می خواهیم بدانیم که در این فستیوال جشنواره چه چیزی به شما می دهیم!

از محصولات پوست ، من تمایل به استفاده از فوم تمیز کننده و کرم مرطوب کننده دارم. اما همه چیز با آب تمیز و خواب خوب شروع می شود.

مرجع:ثانیکالا

بدون نگاه کردن بگویید..

چشمان همه چیز می گویند..

اقیان برای کریسمس چه کاری باید انجام دهد؟

، ,کنم ,های ,یک ,اقیانوس ,هدیه ,می کنم ,در مورد ,فکر می ,می شود ,را با

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

towercoir