محل تبلیغات شما

من طرفدار بزرگی از محصولات زیبایی و داروهای DIY هستم ، زیرا طبیعت بسیار جذاب است. همچنین ، محصولات زیبایی گران قیمت هستند و همیشه نتایج مورد انتظار را به دست نمی آورند. ما این محصولات فانتزی را خریداری می کنیم که نوید معجزه می دهند ، و وقتی که آن نرم کننده گران قیمت موهای ما را خیلی خشک کند ، ناامید می شویم و یا مخفی کننده ما ظرف چند ساعت از بین می رود. محصولات زیبایی زیادی وجود دارد که من آنها را دوست دارم ، اما روش های ساده ای نیز وجود دارد که بتوانید بودجه خود را تهیه کنید. سیزده راه حل در خانه برای موضوعات زیبایی مزاحم آورده شده است:

1. وازلین از رنگ آمیزی موهای شما جلوگیری می کند

من هر شش هفته موهای خودم را سیاه می کنم ، بنابراین عادت داشتم گاهی به گوشم یا پیشانی لک بزنم. این فقط بخشی از تجربه رنگ موی جعبه ای است ، درست است؟ خوب ، لازم نیست کافی است مقداری وازلین را در امتداد مو و گوش خود بمالید و سپس آن را به همراه رنگ بشویید. فقط حتما وازلین را از موهای خود دور نگه دارید ، زیرا از انتقال رنگ به فولیکول های مو جلوگیری می کند.

2. آکنه ها را با سرکه سیب و چای سفید گرم درمان کنید

1/3 فنجان چای سفید گرم را با 1/3 فنجان سرو سیب مخلوط کنید و بگذارید کمی خنک شود. سپس از یک توپ پنبه ای استفاده کنید تا این مخلوط را روی صورت خود بمالید ، به خصوص مناطقی که به خصوص شما را آزار می دهد. این احتقان به بازگرداندن تعادل PH و پاکسازی منافذ کمک می کند. این یک جایگزین عالی برای سرم های اصلاح کننده پوست است ، مانند حتی بهتر کلینیک.

۳ bl سرخ شدن و مومیایی کردن لب را با هم مخلوط کنید تا لکه لب ایجاد شود

من عاشق رنگ آمیزی لب خود Benefit Benetint هستم ، اما سی دلار برای من بسیار است ، و اگر من تمام شود ، فکر نمی کنم برای صرفه جویی در هزینه ، رژ لب خود را درست کنم. بعلاوه ، من پیدا کرده ام که این لکه DIY DIY بسیار مرطوب کننده تر است.

4- سرو سیب موهای شما را درخشان تر می کند

بسیاری از شامپوها و تهویه مطبوع به شما موهای براق تر و نرم تری می دهد ، اما بسیاری از آنها حاوی سولفات ها و محصولات غیر طبیعی هستند که در واقع به موهای شما صدمه می زند. من محصولات نفت مراکش را دوست دارم ، اما آنها نیز گران قیمت هستند. بیشترین مسافت پیموده شده را از سرو سیب خود بدست آورید و از آن به عنوان راهی ارزان برای تقویت درخشش مو استفاده کنید! بعد از اینکه شامپو را در دوش بگیرید ، از یک فنجان سرکه استفاده کنید و آن را در آب سرد بشویید.

5- با استفاده از وازلین ابتدا عمر عطر خود را طولانی تر کنید

من می دانم که همه انواع پوست متفاوت هستند و طبیعتاً منیت بو واقعا عطر را جذب نمی کند. در چند ساعت محو می شود. چیز زیادی وجود نداشت که بتوانم در مورد آن انجام دهم ، بنابراین من به روشهایی که می توانم طولانی تر به رایحه ادامه دهم تحقیق کردم. وازلین محبوب ترین پاسخی بود که می توانستم پیدا کنم ، و شما می دانید چیست؟ کاملاً کمک کرد. طول عمر عطر من را با چند ساعت افزایش داد.

6. برای تقویت رنگ موی سبزه از قهوه استفاده کنید

بسیاری از دوستانم در طول زمستان از بلوند به سبزه گذر می کنند و طی یکی دو هفته سفر بعد از سالن ، موهای قهوه ای جدید آنها شروع به پژمرده شدن می کند. از آنجایی که موهای ما متاسفانه فقط می خواهد خودش باشد ، باید با آن مبارزه کنیم و به موهایمان نشان دهیم که رئیس هستند (بله ، من فقط مو را شخصی کردم). مخلوط کردن دانه های قهوه زمین (شنیده ام که کار تازه یا کار تازه ای در آن بوده است) در تهویه شما کمک می کند تا آن رنگ قهوه ای به جایی نرود. به علاوه ، موهای شما مانند لات بوی خواهد داد ، که همیشه چیز خوبی است.

7. لبخند خود را با توت فرنگی و جوش شیرین روشن کنید

به گفته خواهرزاده من ، جوش شیرین "هدایای خدا به نسل بشر است" است که من شروع به اعتقاد بیشتر و بیشتر می کنم. نه تنها می توانید قهوه و لیوان های چای خود را با مواد تمیز کنید ، بلکه می توانید دندانهای آغشته شده خود را نیز تمیز کنید. به عنوان یک قهوه مشتاق قهوه ، چای و نوشیدنی Diet Cherry Pepsi ، مجبور هستم حداقل سالی یک بار دندانهایم را سفید کنم. همانطور که همه ما می دانیم ، Crest Whitestrips سرقت در بزرگراه ها است ، و مارک های دیگر نیز کاملاً کار نمی کنند ، بنابراین کافیست آنرا با جوش شیرین و توت فرنگی تیم کنید! توت فرنگی حاوی ماده سفید کننده به نام اسید مالیک است و با از بین بردن لکه های سطحی مانند قابض عمل می کند. عالی ، ها؟

8- برگ نعناع می تواند از دایره های تاریک خلاص شود

چیزی مثل 100٪ از ما بیش از حد کار کرده و به خواب بیشتری احتیاج داریم. در حالی که ما ممکن است لگد بزنیم و اسم ببریم ، اما حلقه های تاریک زیر چشم ما سخت تر از دشمنان ما است. یک برگ درخت نعنا را مخلوط کنید (یا مخلوط کنید) ، این مخلوط را روی ناحیه زیر چشم خود بمالید و این ماسک را به مدت بیست دقیقه بپوشید. این احساس شگفت انگیز است!

9. منافذ بزرگ را با تخم مرغ و نشاسته ذرت خرد کنید

منافذ بدترین! به جای اینکه صورت خود را برای مقابله با این هیولاهای کوچک درست کنید ، فقط سفیده های یک تخم مرغ ، یک قاشق چایخوری نشاسته ذرت را با هم مخلوط کنید و این مخلوط را تا زمانی که سرخ شود ، بریزید. تا زمان خشک شدن (20 دقیقه) آن را به صورت خود بمالید و با آب گرم بشویید.

10. یک تونر را با گلبرگهای گل رز آب پز درست کنید

تونر می تواند گران باشد و بوی بسیار مواد شیمیایی بوی آن می دهد. خود را با گلبرگهای گل رز بسازید! دستورالعمل های کامل را اینجا بخوانید.

11- روغن اسطوخودوس ، نشاسته ذرت ، گل برنج و پودر فلش را برای مخلوط کردن شامپو خشک خانگی مخلوط کنید

من تقریباً هر روز موهایم را صاف می کنم ، بنابراین اگر لازم نیست از شستن آن متنفرم. شما مرا احساس می کنید؟ شامپو خشک بسیار جذاب است. اما فقط چند ساعت روی موهای من کار می کند. من قبلاً فقط در کالج از پودر بچه استفاده می کردم ، اما بعد از آن به نظر می رسید که مانند یک کودک تازه تغییر کرده استشمام است. پودر و بطری را خیس کنید. مقداری نشاسته ذرت ، گل برنج ، پودر فلش را پیدا کنید و این مواد را با هم مخلوط کنید تا "شامپوی خشک" ایجاد شود و روغن اسطوخودوس را برای رایحه ای خوشبو و زیبا اضافه کنید.

12. یک اسکراب با استفاده از روغن زیتون و شکر ایجاد کنید

تمام کاری که من انجام می دهم مخلوط کردن دو قاشق غذاخوری روغن زیتون و چند قاشق غذاخوری شکر است (در صورتی که مساحت بیشتری را پوشانده اید) بیشتر مخلوط کنید. فقط مطمئن شوید که قوام ریز و درشت است. این را به صورت ، آرنج ، پا و لب خود ماساژ دهید. من لایه برداری های طبیعی را دوست دارم ، زیرا آنها به اندازه پوست شما خشن نیستند و احساس می کنند بسیار نرم هستند.

مرجع:فروشگاه اینترنتی ثانیکالا

بدون نگاه کردن بگویید..

چشمان همه چیز می گویند..

اقیان برای کریسمس چه کاری باید انجام دهد؟

، ,مخلوط ,های ,موهای ,یک ,فقط ,را با ,خود را ,مخلوط کنید ,می کند ,، اما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ما2تا