محل تبلیغات شما

این ستایش ۳ قشنگ داره واسه خودش مرزهای همه چی رو جابجا می کنه می شوره می بره!
یه حاج آقا بهبودی هم این وسط پیدا شده که الهی قمشه ای طور؛شعر عاشقانه می خونه و هیچ وقت هم اسم شاعر رو نمیاره که ریا نشه!
دو سه شب پیش که یه قسمتایی از شعر کوچه مشیری رو خوند و اسمش رو نیاورد،باز یه جورایی دلمون رو با این که فرمودند:شاعرشو خیلی دوست دارم خوش کردیم.ولی دیشب به عبارت ۳۰ مهر ۹۸ دیگه آخرش بود!
اولش "ناگهان چقدر زود دیر می شود" شادروان امین پور رو خوند که با عنایت به اینکه این نیم بیت از کفر ابلیس هم مشهورتر بوده و عین مرغ هم تو عروسی و عزا سرش رو می برند؛خیلی به نیاوردن اسم شاعرش حساس نشدیم.ولی بعدش دیگه رسما خودش و مادر داماد،رفتن تو فاز مشاعره و آنچنان لیلی-مجنون طور این گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شود/گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود و سایر مخلفات این جعلِ مسلّمِ ادبی رو به اسم ادامه ی "چقدر زود دیر  می شود" به صورت ارّه بده؛تیشه بگیر به هم چسبوندند که کم مونده بود روح مرحوم امین پور از گور و من از این ور،با هم سرمون رو بکوبیم به گوشه ی قبر و میز تلویزیون!
آخه نویسنده گرامی،به قول رضا مارمولک،عزیز دل برادر، شما که صدا و سیما کاری به عشقِ ممنوع سازیها و کپی کاریای تُرکی ات نداره و روزی نیست که عشق جدید جور نکنی واسه بازیگرای سریالت، بچسب به همون بازسازی اسلامیِ GEM ات! مثِ همین دیشب که در ادامه ی مثلث بازیا، یه هو واسه دختری که از بچگی تا الان عروس عمه اش بوده و با پسر عمه اش تا سر سفره ی عقد هم رفته؛معشوق دکترِ از چند سال پیش تا حالا به پاش نشسته سبز کردی که روزِ عقدِ معشوقِ سابق،سرش بی کلاه نمونه!
بذار این چند تا شاعر و شعری که با خودشون و شعرهاشون خاطره داریم،واسه ما و دلمون بمونه!

پنبه زنی (۶) شیخ جعفرِ اکبرِ ابی الخیر

خاطراتم را ولی از من نگیر...

ستایش،GEM اسلامی با سالادِ کلید اسرار

رو ,هم ,یه ,ولی ,ی ,نمی ,نمی شود ,امین پور ,شود که ,که با ,بوده و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه آموزشی کارن (مستندات علمی ، پژوهشی)